KİOSK/

Badem Kiosk Hizmeti

Badem Kiosk Hizmeti

Dünyada özellikle bireysel işlemlere yönelik sıra ile işlem yapılan işletme ve kuruluşlarda kargaşalık ve düzensizlik tabii bir sorun haline gelmiştir. Yaşanan bu düzensizlik beraberinde gereksiz tartışmalara ve işlem zamanlarının gereğinden fazla uzamasına neden olmaktadır. İşte bu noktada kuruluşlar bu problemleri numaratör, sıramatik ve kiosk sistemleri ile çözmeye başlamıştır. Böylelikle yapılan işlemler bir düzene konulmuştur.

Bu süreçte firmamız sizlere yaşanılan bu sorunlara çözüm sunmak ve yaşadığınız problemleri en aza indirmek hatta ortadan kaldırmak için çeşitli sistemler ile çözüm sunmaktadır. Kurduğumuz sıramatik sistemleri ile artık yaptığınız her işlemin akıcı ve kolay olacağını temin ediyoruz. İşlem zamanlarınız kısalacak ve gereksiz araya girmeler önlenebilecektir. Böylelikle zamandan tasarruf sağlayabilecek , farklı işlemlerinize de vakit ayırabileceksiniz.

  • Badem Kiosk Hizmeti
  • Badem Kiosk Hizmeti

Cihazın Yazılımsal Özellikleri

  • İşlem için gelen kişi girişte bulunan 11 haneli Tc kimlik numarasını klavyeden girerek sıra alır.
  • Gelen kişi asm de bulunan bir doktorun kesin kayıtlı hastası ise ataması o doktora yapılır ve ekranda kişinin adı,soyadı,sıra numarası ve doktorunun adı yazar. Ayrıca eğer istenirse ekranda yazan kişinin adı,soyadı,sıra numarası sesli bir şeklide cihaz tarafından okunur.Gelen her kesin kayıtlı hasta için süreç aynen devam eder.
  • Gelen kişi misafir hasta ise Tc kimlik numarasını girdikten sonra kişi Mernis'ten (Nüfus müdürlüğünden) sorgulanır. Kişinin ataması Asm'de bulunan sıradaki hekime yapılır. Gelen her misafir hasta için seçeneklere göre her hekime eşit şeklide dağıtım yapılır.
  • Asm'de izinli hekim olduğunda izne ayrılan hekim program içerisinden izinde olduğunu belirterek hastalarını istediği hekime veya hekimlere yönlendirebilir. Yönledirme iptalini yine doktor programı içerisinden iptal ederek hasta kabulüne devam edebilir.
  • Cihazımız istenirse Wireless(Kablosuz İnternet), Dokunmatik ekran ile çalışabilir.