Badem AHBS /

Aile Hekimliği Bilgi Sistemi

AİLE HEKİMLİĞİ BİLGİ SİSTEMİ

Yıllardır sağlık sektörü ve bilişim sektörü arasında mekik dokuyan uzman kadromuz ile Aile Hekimlerinin çalışma sistemine bağlı ihtiyaçlarına ve taleplerine hakim ar-ge takımımız tarafından üretilen Aile Hekimliği Bilgi Sistemi programımızdır.

Kolay, hızlı ve pratik menü dağılımı, güncel sürüm ve kesintisiz desteğimiz ile sunduğumuz Badem AHBS; en son programlama teknolojisi ve bileşenleri ile desteklenmiş olup minimum sistem ve altyapı gereksinimi ile zamanınızdan ve iş yükünüzden sizi kurtarmış olacaktır.

Kolay ve hızlı kullanım

Bu tür geniş içerikli ve yüksek programlama teknolojili yazılımlarda en önemli unsur kullanıcının içerisinde kaybolmadan yalın menü dağılımını takibinin sağlamaktır. Badem AHBS ekibi olarak bu hususa çok önem veriyoruz.

kESİNTİSİZ DESTEK

Siz değerli kullanıcılarımız için her türlü teknik yardım ve taleplerinizi karşılayabilmek için oluşturduğumuz teknik destek departmanımız ile sorunlarınıza kesintisiz destek ve çözüm imkanı sunmaktayız.

AKTİF GÜNCELLEME

Herhangi yeni sürüm ya da varolan sürüme ait modül artırımı durumunda geliştirilen pratik güncelleme sistemi ile internet üzerinden zamanınızı çalmadan eş zamanlı olarak tüm programları güncellemekteyiz.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

En yüksek düzey progralama teknolojisi ile beslenmesine rağmen Badem AHBS yazılımı, en düşük sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyar. Öyle ki; standart bir bilgisayar ve oem düzeneği yeterli olacaktır.

Badem AHBS Sadece 2400 TL(Kolay ve Aktif kullanım, Tüm Verilerin Eksiksiz Aktarımı, 7/24 Canlı Destek)

Muayene (Etkin Poliklinik)

Tek ekranda etkin poliklinik, tanı reçete ve ilaç tekrarları, düzenlemeleri kolay ve hızlıca yapılabilmektedir. Kolay Tanı, Muayene ve Akıllı Reçete Sistemi ile tanıya dayalı ilaç dozaj ve defaları ilaca dayalı tanı bilgileri oluşturabilme sağlanmıştır. Hasta kartında bilgilere kolay erişim için özel ve sık kullanılan listeler hazırlanabilmektedir. Daha önceki ila. dozaj bilgileri otomatik getirilmektedir. Seri poliklinik sistemleri ile yoğun çalışma temposu içerisinde ardışık muayenelerin yapılabilmesi pratik hale getirilmiştir. RPT Reçete İlaç ve Tanı girişi kolayca yapılabilmektedir.

Detaylı Kişi Listesi

Detaylı kişi listesi ile Profesyonel ETF oluşturularak kişi bilgilerine kolay erişim sağlanmaktadır. Tek tuşla muayene, 15-49 kadın, gebe, loğusa, bebek çocuk listelerine, mobil kişilere ulaşabilmekte ve ilgili işlemleri devamında yapılabilmektedir. Tek ekranda pratik şekilde Yeni Kişi Kaydı yapılabilmektedir. Hızlı Menü ve Kısayol Tuşları ile kolay erişim sağlanmıştır.Dinamik Aşı Takip Sistemi

Dinamik Aşı Takip Sistemi ile kişinin beyan doğum tarihine göre Aşı Takvimi oluşturularak Aşı Lot numaraları otomatik gemektedir. Aile ve Komşularda İzlem Kontrolü yapılabilmektedir.TUİK Entegrasyonu ile aile ve fertlerin ikamet bilgileri 15-49 yaş kadın nüfusunun özlük bilgisi değişenler için aylık takip listeleri yapılmaktadır.Otomatik Uyarı Sistemi

Otomatik Uyarı Sistemi ile kişi sağlık hizmeti almak istediğinde Kişi, Aile ve Adres bazlı ilgili işlemler uyarı olarak gelmektedir.Veri güncelleme gönderme, yedekleme yedekten geri yükleme kolaylıkla yapılabilmektedir. Excel çıktıları alınabilmektedir.